Oświetlenie sceniczne i oświetlenie imprez

Odpowiednie oświetlenie sceniczne i oświetlenie imprez kluczem do udanej zabawy

Jak wiadomo, odpowiednie dobrane oświetlenie może stworzyć niesamowitą atmosferę, oddającą charakter danej sytuacji.  Odpowiednie zastosowanie światła, jego kolorów oraz kątów padania promieni, pozwala nie tylko na przyozdobienie wnętrza, ale również na ukrycie jego mankamentów lub uwydatnienie zalet.

Oświetlenie jest w istocie dopełnieniem wielu szczegółów dekoracji wnętrza. Z tego właśnie powodu, jego kolorystyka i natężenie powinno być dobrane do takich szczegółów jak kolory obrusów, kwiaty czy obrazy na ścianach. Trochę inaczej wygląda to podczas wydarzeń takich jak koncerty. Dobre oświetlenie scenicznie odpowiednio dobrane do muzyki, pomaga w dobrej zabawie i raczej w tej sytuacji nie zwraca się aż tak bardzo uwagi na wnętrze lokalu.

Oświetlenie sceniczne największe wrażenie robi w czasie festiwalów muzycznych, gdzie koncerty odbywają się na otwartej przestrzeni. Dowolnie wtedy można bawić się natężeniem światła i dobierać je do charakterystyki wykonywanego akurat utworu.  Światło posiada niesamowitą moc  zamieniania rzeczy stosunkowo zwykłych w niezwykłe.

Proponujemy Państwu:

  • kompleksową usługę oświetleniową – oświetlenie imprez, oświetlenie sceniczne (sprzęt i obsługa)
  • zapewniamy urządzenia w technologii  LED typu pixel-bar, PAR led
  • urządzenia „inteligentne” typu „ruchoma głowa”
  • tradycyjne oświetlenie imprez lub oświetlenie sceniczne typu PAR
  • wynajem sprzętu oświetleniowego – również pojedyncze elementy zestawów np. same światła typu pixel-bar lub ruchome głowy
  • obsługujemy wydarzenia różnego typu (konferencje, eventy, koncerty)
  • bezpłatne porady w zakresie technicznego przygotowania imprezy i dobranie odpowiedniego sprzętu

PRZYKŁAD FILMU Z OŚWIETLENIA SALI