Obsługa konferencji w Warszawie to nasza specjalność!

START4EVENT to firma eventowa z Warszawy, która od lat zajmuje się kompleksową organizacją oraz obsługą techniczną i artystyczną eventów, konferencji, koncertów, akcji promocyjnych BTL i innego typu imprez czy wydarzeń. Nasza bogata oferta marketingowa skierowana jest szczególnie do mieszkańców Warszawy – zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Posiadamy własne, bogate zaplecze sprzętowe i właśnie to odróżnia nas od większości firm eventowych na rynku. Odpowiadając więc na potrzeby klientów, możemy zaproponować całościowe przygotowanie imprezy lub tylko wsparcie techniczne. Obsługa techniczna konferencji w Warszawie to jedna z naszych specjalności!

Profesjonalna obsługa techniczna konferencji w Warszawie

Zajmujemy się organizacją i obsługą różnego rodzaju konferencji. Obsługa techniczna konferencji w okolicach Warszawy to dla nas bułka z masłem! Posiadamy szerokie zaplecze techniczne w postaci rzutników i ekranów, laptopów, a także mównic, ścian diodowych, mikrofonów i plazm biznesowych. Posiadamy też pełne urządzenia oraz rozwiązania, wymagane dla zrobienia specjalistycznego i efektywnego wydarzenia biznesowego. Obsługa konferencji w Warszawie nigdy nie była bardziej profesjonalna.

Obsługa konferencji w Warszawie na poziomie

Oferowana przez nas obsługa konferencji w Warszawie odznacza się wysokim i profesjonalnym poziomem. Poza dostarczeniem sprzętu na konferencję oferujemy również wykonanie dla ich potrzeb animacji i prezentacji komputerowych. Dla wymagających partnerów biznesowych, którzy chcą się pochwalić swoim wydarzeniem „na żywo”, wykonujemy video streaming. Obsługa techniczna konferencji w Warszawie nie ma przed nami tajemnic.

Dobra zabawa, czyli obsługa konferencji w okolicach Warszawy

Oferowana przez nas obsługa konferencji w Warszawie obejmuje również dodatkowe wrażenia artystyczne. Na Państwa życzenie skomponujemy delikatną muzykę, pasującą do danej prezentacji czy też animacji. Dla potrzeb klienta zadbamy o tłumaczenie imprezy dla obcokrajowców, poprzez specjalne kabiny tłumaczeniowe. Organizacja i obsługa konferencji na wielu poziomach i przy użyciu profesjonalnego sprzętu sprawia, że nasi klienci są zadowoleni z wydarzenia. Podczas konferencji nie muszą martwić się szczegółami, ponieważ dbamy o zgodny z planem przebieg spotkania.

Profesjonalna obsługa techniczna konferencji w Warszawie, czyli co zrobiliśmy

Obsługa techniczna konferencji w Warszawie nie ma przed nami tajemnic. Możemy pochwalić się licznymi przykładami realizacji konferencji:
– dla naszego klienta z branży medycznej Alfa Wassermann zapewniliśmy kompleksową obsługę trzydniowej konferencji, która została uwieńczona uroczystą galą z koncertem i innymi zapewnionymi przez nas atrakcjami;
– dla naszego klienta – firmy 4Life Direct – zapewniliśmy kompleksową organizację i obsługę międzynarodowej, trzydniowej konferencji i uroczystej gali w Hotelu Warsaw Plaza;
– wykonaliśmy oświetlenie sali konferencyjnej w hotelu Puławska Residence.
Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa techniczna konferencji w Warszawie, zwróć się właśnie do nas! Zapraszamy do kontaktu!