Obsługa i organizacja konferencji

Profesjonalna obsługa i organizacja konferencji

Zajmujemy się organizacją i obsługą różnego rodzaju konferencji. Posiadamy szerokie zaplecze techniczne w postaci rzutników i ekranów, laptopów, a także mównic, ścian diodowych, mikrofonów i plazm biznesowych. Posiadamy pełne osprzętowanie, wymagane dla zrobienia profesjonalnego i efektywnego wydarzenia biznesowego.

Konferencje przez nas organizowane odznaczają się wysokim i profesjonalnym poziomem. Poza dostarczeniem sprzętu na konferencję oferujemy również wykonanie dla ich potrzeb animacji i prezentacji komputerowych. Dla wymagających partnerów biznesowych, którzy chcą się pochwalić swoim wydarzeniem „na żywo” wykonujemy video streaming.

Skomponujemy również delikatną muzykę, pasującą do danej prezentacji czy też animacji. Dla potrzeb klienta zadbamy o tłumaczenie imprezy dla obcokrajowców, poprzez specjalne kabiny tłumaczeniowe. Organizacja i obsługa konferencji na wielu poziomach i przy użyciu profesjonalnego sprzętu, sprawia że nasi klienci są zadowoleni z wydarzenia. Podczas konferencji nie muszą się martwić szczegółami, ponieważ dbamy o zgodny z planem przebieg spotkania.

Kilka zdjęć z konferencji, które zorganizowaliśmy i obsługiwaliśmy:

obsługa konferencji organizacja konferencjiobsługa konferencji