The Postman

Zespół The Postman z Polkowic (nie mylić z innym zespołem o tej samej nazwie) powstał w 1997r w Polkowicach. Założycielem i liderem jest Gracjan Machnicki, wielbiciel oraz wielki fan Beatlesów i muzyki z tamtego okresu.

Zespół zagrał od tego czasu ponad 1000 koncertów w Polsce, Anglii i w Niemczech. Swoją energią i charyzmą na scenie podbija każdą publiczność, co można obejrzeć we fragmentach z koncertu z Olsztyna 25.07.2010 (zobacz w zakładce „Muzyka”).

Tutaj każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym.
Garnitury szyte na miarę w dwóch wersjach: szare ( model „A hard day’s night”) i czarne ( model „Ed Sullivan”). Buty prosto z Liverpoolu, gitary, wzmacniacze i perkusja takie na jakich grała wielka czwórka.
I to wszystko na żywo!

The Postman z Polkowic występował w takich programach jak:
„Mam talent”- druga edycja, Droga do gwiazd, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, Dzień dobry TVN.
Zajmował trzy razy 1 miejsce w ogólnopolskim przeglądzie utworów Beatlesów w Dzierżoniowie. Wystąpił gościnnie w słynnym Estrel Hotel w Berlinie na festiwalu Beatlesowskim gdzie zdobył pełne uznanie publiczności.

Uwieńczeniem były koncerty w Liverpoolu w marcu 2010r, gdzie jury przyznało nagrodę zespołowi The Postman z Polkowic za najlepszy kontakt i show na scenie!