Event Supporting

Być może, z różnych powodów, decydują się Państwo organizować ważne wydarzenie biznesowe (imprezę integracyjną , konferencję, galę) we własnym zakresie. W takim wypadku polecamy naszą nową usługę – wynajem Event Supportera.

Kim jest Event Supporter?

Jest to oddelegowana osoba z naszego zespołu, której zadaniem jest pomoc Organizatorom eventu w czasie samego wydarzenia.  Jest to doświadczony ‘w boju’ Event Manager, który przejmuje na siebie w czasie eventu część obowiązków Organizatora.


6

Na czym polega usługa?

Event Spporter jest obecny cały czas podczas trwania imprezy. Jego obowiązki to m.in.

  • monitorowanie przebiegu imprezy
  • kontrolowanie, czy wszystko przebiega według agendy
  • kontrola zgodności umów z podwykonawcami z ich wykonaniem, sprawdzanie rzetelności wykonania
  • doraźna pomoc w wypadku nieprzewidzianych trudności,

 

 Jak to wygląda w praktyce?

Po wstępnym kontakcie Organizatora ze Start4Event, prosimy o przesłanie briefu wydarzenia. Potem,  spotykamy się z Organizatorami, by ich osobiście poznać, oraz omówić szczegółowo brief eventu, zapoznać się z umowami z podwykonawcami etc. W wyznaczonym dniu i godzinie, Event Supporter przyjeżdża na miejsce wydarzenia, i zostaje tam aż do końca imprezy. Po wydarzeniu Event Supporter przesyła Organizatorom raport z przebiegu wydarzenia.

 

Dlaczego warto?

Za ułamek budżetu imprezy, dostają Państwo osobę, będąca nieocenionym wsparciem, kogoś kto w dniu imprezy zdejmuje z was stres związany z ‘doglądaniem’ eventu. Dzięki temu, Organizatorzy mogą poświęcić się zabawie, razem ze swoimi współpracownikami, czy klientami.

Dzięki temu, że jest to osoba z zewnątrz, ma obiektywne spojrzenie, co w połączeniu z jej wiedzą i doświadczeniem staje się nieocenionym strategicznym wsparciem.

 

Jeśli jednak, nie mają Państwo czasu, by zajmować się wyszukiwaniem właściwego miejsca na imprezę, czy rezerwacją artystów i atrakcji, przypominamy, że nasza agencja, Start4Event, może całościowo zaplanować i przeprowadzić rozmaite wydarzenia biznesowe. Służymy też wsparciem technicznym i artystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji imprez.

Skontaktuj się z nami